هدف گذاری متنی در زمینه تبلیغات چیست؟

همانطور که جری مگوایر یک بار گفت: “پول را به من نشان بده.”

زن از طریق هدف‌گیری متنی آگهی دریافت می‌کند

این عبارت احتمالاً چیزی است که شما به عنوان یک بازاریاب که روی تبلیغات پولی سرمایه گذاری کرده اید به آن فکر کرده اید. با تبلیغات پولی، می‌خواهید کمپین بازاریابی خود را با نمایش در مکان مناسب، در زمان مناسب، با محتوای مناسب ارتقا دهید.

راهنمای رایگان، الگو و برنامه ریز: نحوه استفاده از تبلیغات گوگل برای تجارت

اما گاهی اوقات، اجرای تبلیغات پولی – مانند پرداخت به ازای کلیک (PPC) در Google – احساس می‌کند که پول زیادی خرج می‌کنید بدون اینکه نتیجه‌ای ببینید. و با توجه به اینکه 70 درصد از مصرف کنندگان حداقل یک بار در ماه تبلیغات نامربوط از برندها را مشاهده می کنند، جای تعجب نیست که بسیاری از آنها با تبلیغات آنلاین به تعویق افتاده اند.

هدف گذاری متنی راه حل این مشکل است.

در زیر، بیایید هدف‌گذاری زمینه‌ای و تفاوت بین هدف‌گذاری متنی و رفتاری را بررسی کنیم. همچنین هدف‌یابی کلمات کلیدی متنی و نحوه شروع تبلیغات متنی را بررسی خواهیم کرد.

فهرست مطالب:

تصور کنید که صاحب مفتخر یک بهشت ​​قهوه محلی هستید و یک تبلیغ PPC راه اندازی کرده اید تا سر و صدایی به پا کنید. اکنون، یک علاقه‌مند به قهوه را در همان نزدیکی تصویر کنید که در حال جست‌وجوی وب برای یافتن بهترین دم‌نوش‌ها است.

آنها به طور تصادفی به وبلاگی درباره شگفتی های قهوه برخورد می کنند، و تبلیغ شما در آنجا وجود دارد – مانند یک علامت خوش آمدگویی به کافی شاپ شما.

گوگل فقط تبلیغ شما را در هر جایی پخش نمی کند. این به طور انتخابی آن را به افرادی نشان می دهد که عملاً می توانند بوی قهوه را از حیاط خلوت خود حس کنند.

این شخص قبلاً قهوه روی مغزش خورده است، بنابراین تبلیغ شما به صورت سرد نیست – دعوتی گرم برای آمدن و نوشیدن با شما است.

هدف گذاری متنی فقط یک تکنیک تک مزه نیست. این تنوع متناسب با سلیقه تبلیغاتی شما دارد. در اینجا یک مزه از آنچه در منو است:

  • مقوله هدف گذاری متنی. این گزینه را به عنوان گزینه بوفه خود در نظر بگیرید – گسترده است و تبلیغات را بر اساس دسته بندی های کلی مانند سبک زندگی، خودرو یا فناوری ارائه می دهد. در حالی که تبلیغ شما را به بیرون منتقل می کند، ممکن است در کنار محتوای نامرتبط قرار گیرد، مانند یک چنگال دسر در یک محیط سوپ.
  • کلمه کلیدی هدف گذاری متنی اینجا جایی است که می توانید à la carte سفارش دهید. شما کلمات کلیدی هدف را دستی انتخاب می کنید و تبلیغات شما به صفحات وب که دارای این عبارات انتخابی هستند راه پیدا می کند. مناسب‌تر است، مانند یافتن میزی در رستوران که هوس‌های خاص شما را برآورده می‌کند.
  • هدف گذاری متنی معنایی به جدول هدف گذاری متنی سرآشپز خوش آمدید. این روش همه چیز در مورد تفاوت های ظریف است، با استفاده از یادگیری ماشینی برای کاوش عمیق در محتوای صفحه، درک زمینه، و سپس تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تبلیغ شما باید در آنجا قرار بگیرد یا خیر. این پیچیده، دقیق است و تضمین می‌کند که تبلیغ شما چیزی فراتر از دیده شدن است – قابل درک و مرتبط است.
  How to Create a Lead Generation Website: 9 Simple Optimizations

در تصویر کلی، هدف گذاری متنی به معنای قرار دادن تبلیغ شما در مکالماتی است که به طور طبیعی به آن تعلق دارد.

فرقی نمی‌کند لباس‌های اکتیو در کنار مقاله‌هایی درباره تمرین‌های با شدت بالا قرار بگیرد یا تبلیغات تجهیزات باشگاهی که در صفحاتی که جدیدترین پودرهای پروتئین را بررسی می‌کنند، خم می‌شوند، همه چیز مربوط به موضوع است.

هدف؟ برای اینکه تبلیغ شما کمتر شبیه یک تبلیغ و بیشتر شبیه بخشی از محتوا باشد، مردم آنجا هستند تا از آن لذت ببرند.

هدف گذاری متنی در مقابل هدف گیری رفتاری

بسیار خوب، این را تصور کنید: شما در حلقه بازاریابی دیجیتال هستید، و در یک گوشه، هدف گذاری متنی دارید، که آن را با موضوعات و کلمات کلیدی نشان می دهد. در گوشه دیگر؟ هدف‌گیری رفتاری، تراز ، با فعالیت آنلاین کاربر.

هدف گیری رفتاری کمی شبیه کارآگاهی است. این شما را آنلاین کرده است، ردپای دیجیتالی شما را حفظ کرده است – مانند پیوندهایی که کلیک کرده‌اید، چقدر زمان صرف یک صفحه کرده‌اید، و چه چیزی را جستجو کرده‌اید. این هوشمندانه است که از رفتارهای آنلاین خود برای فهمیدن اینکه دقیقاً چه تبلیغی را به سمت شما پرتاب کنید، استفاده کنید.

برای مثال هدف گذاری مجدد را در نظر بگیرید. بگو، من یک چیز برای کفش های کتانی دارم. من در حال شکار هستم، «کفش‌های دویدن» و «کفش‌های پیاده‌روی» را بررسی می‌کنم، اما فقط در حال خرید ، از ویترین هستم. نکته بعدی که می دانم این است که فیدهای اجتماعی من به لطف هدف گیری رفتاری مانند یک فروشگاه کفش شخصی سازی شده است.

اکنون، به هدف گذاری متنی برگردید. این به این شکل است: من در حال غواصی عمیق در مقاله ای در مورد بهترین کفش های دویدن و بم هستم! تبلیغی برای جدیدترین کفش‌ها یا یک فروشگاه کفش محلی در صفحه وجود دارد. این رفتار من را تعقیب نمی کند. آنقدر هوشمند است که در زمان مناسب در مکان مناسب قرار گیرد.

اما هدف گذاری متنی واقعاً چگونه کار می کند؟ یک کلمه – کلمات کلیدی.

هدف گذاری کلمات کلیدی متنی

بیایید با کلمات کلیدی به تعقیب بپردازیم. آنها قطب‌نمای هدف‌یابی متنی هستند – تبلیغات شما را در جهت سایت‌های مرتبط نشان می‌دهند.

نحوه ورود شما به بازی به این صورت است: با کمپین PPC خود در گوگل شروع کنید و آن کلمات کلیدی را مانند یک حرفه ای انتخاب کنید. شما می خواهید خاص باشید اما نه آنقدر مهم که نامرئی باشید.

تصور کنید در حال تبلیغ دمبل هستید. شما باید به سراغ کلمات کلیدی مانند “دمبل” و “تجهیزات قدرتی” بروید و مطمئن شوید که تبلیغ شما در سایت‌های مرتبط انعطاف‌پذیر است. اما هی، اجازه ندهید تبلیغ شما در جشن هالتر شکست بخورد – کلمات کلیدی منفی خود را “هالتر” بیاندازید.

اگر به جای آن کارت موضوع را بازی کنید، بگویید «سلامتی و تناسب اندام»، مثل این است که یک شبکه گسترده‌تر انداخته‌اید. ممکن است ماهی های بیشتری صید کنید، اما آیا آنها همان چیزی خواهند بود که واقعاً می خواهید؟

دو سنت گوگل؟ گروه تبلیغاتی خود را محکم نگه دارید – بین 5 تا 50 کلمه کلیدی فکر کنید. و درگیر کلمات کلیدی دم بلند نشوید، مثل اینکه به دنبال کلیک های ارگانیک هستید. آن را کوتاه و قوی نگه دارید.

بنابراین، تبلیغات متنی در عمل چگونه به نظر می رسند؟ بیایید چند نمونه را مرور کنیم.

1. مثال قهوه ساز

Roasty یک وبلاگ رایگان است که بر روی یافتن و دم ، قهوه خوشمزه تمرکز دارد. در حالی که داشتم مقاله ای را می خواندم، «بیش از 50 نوع نوشیدنی قهوه توضیح داده شده است،» با آگهی یک دستگاه قهوه ساز Gevi برخورد کردم.

این آگهی در روند خواندن من اختلال ایجاد نکرد زیرا با محتوایی که می خواندم مطابقت داشت.

تصویر زیر را ببینید که این تبلیغ چگونه است:

منبع تصویر

نکته حرفه ای: تبلیغات خود را به‌طور یکپارچه در مکان‌های مناسب قرار دهید تا به علایق بینندگان کمک کند تا احتمال کلیک‌ها افزایش یابد.

2. مثال برش پیتزا

Kitchn یک مجله آنلاین غذایی روزانه است. در حین خواندن «چگونه در خانه پیتزای عالی درست کنیم» با آگهی یک دستگاه کاتر پیتزا مواجه شدم.

این یک مثال عالی از تبلیغات متنی در عمل است:

منبع تصویر

نکته حرفه ای: هنگام انتخاب کلمات کلیدی مورد نظر خود، سناریوها و کلمات کلیدی احتمالی زیادی را که به محصول یا خدمات شما مرتبط هستند، طوفان فکری کنید، سپس آنها را به مرتبط ترین آنها محدود کنید.

3. نمونه گوچی

اخیراً داشتم یک مقاله مسافرتی Conde Nast را می خواندم، “همه بهترین لیست های بسته بندی ما در یک مکان”، که با تبلیغی برای گوچی مواجه شدم.

این یک آگهی متنی است زیرا من در حال خواندن مقاله ای در مورد سفر بودم، و سپس تبلیغی برای گوچی دیدم که چمدان و چمدان های مسافرتی را به نمایش می گذارد – احتمالاً گوچی «سفر» را به عنوان کلمه کلیدی برای هدف قرار دادن تبلیغات خود انتخاب کرده است.

منبع تصویر

نکته حرفه ای: هنگامی که یک کمپین تبلیغاتی پولی را اجرا می کنید، مهم است که تا آنجا که می توانید گزینه های هدف خود را مشخص کنید. در نهایت، هدف گذاری شما می تواند باعث موفقیت تبلیغ شما شود یا شکسته شود.

مزایای هدف گذاری متنی

در دورانی که در سنگر بازاریابی دیجیتال بودم، این کد را شکستم که چرا برخی از تبلیغات فقط کار می کنند. این فقط برای نشان دادن نیست. این در مورد ظاهر شدن با سبک و اطمینان از تناسب با اتاقی است که در آن قدم می گذارید.

من آستین‌هایم را بالا زده‌ام و دست‌هایم را با هر نوع کمپین تبلیغاتی که می‌توانید تصور کنید کثیف کرده‌ام، و این رویکرد ساده‌ای است که به من نشان می‌دهد هدف‌گیری متنی معامله واقعی است. همه چیز این است که مطمئن شوید به مکالمه اضافه می کنید، نه اینکه آن را قطع کنید.

به جعبه ابزار هر بازاریاب زیرک نگاهی بیندازید، و جواهری به نام هدف‌گیری متنی پیدا خواهید کرد – ابزاری که تقریباً تا جایی که می‌توانید به یک تشک خوش‌آمدگویی در فضای تبلیغات دیجیتال نزدیک شوید.

این مانند یافتن شیار مناسب در دریایی از آهنگ هاست، جایی که تبلیغ شما با همان آهنگ محتوای اطراف آن می رقصد. در اینجا برخی از مزایایی که من متوجه شدم این استراتژی ارائه می دهد، آورده شده است.

تنظیم به یک مخاطب پذیرا

تصور کنید تبلیغ خود را نه تنها در هر مکانی، بلکه در جایی قرار دهید که چشمان شما از روی علاقه باز شده است. این قدرت هدف گذاری متنی است.

چه از طریق دسته بندی های مرتبط بافته شده باشد و چه در میان کلمات کلیدی خاص پاشیده شود، آگهی شما در صفحاتی قرار می گیرد که با حال و هوای فعلی خواننده طنین انداز می شود.

  15 Best Free Data Recovery Software in 2024

این معادل بازاریابی اتاق خواندن است – تبلیغات شما فقط نمایش داده نمی شود. آنها به آنها تعلق دارند و این شانس را افزایش می دهد که کاربران مجذوب مستقیماً به فراخوانی برای اقدام شما والس بزنند.

ویتالی پچرسکی می‌گوید: «دستیابی به کاربر در محیط متنی ذاتاً به این معنی است که آنها در حال تحقیق درباره موضوعات مرتبط هستند».

سرناد مناسب کیف پول

این موسیقی در گوش هر بازاریاب است: مقرون به صرفه بودن.

هدف گذاری متنی آهنگ را به خوبی می خواند. با رویکردی که در کیف پول ساده‌تر از، مثلاً بازاریابی رفتاری، پسرعموی پرمخاطب آن است، این روشی است که حتی به بودجه‌های ناچیز نیز اجازه می‌دهد تا به ضرب و شتم قرار گرفتن در معرض و ارتباط گسترده‌تر عمل کنند.

راه اندازی مرحله سریع

در رقص استراتژی‌های بازاریابی، هدف‌گیری زمینه‌ای، والسی است که به راحتی یاد می‌گیرید که شما را در کمترین زمان روی زمین می‌فرستد.

قبل از حرکت، جمع آوری و تجزیه و تحلیل انبوهی از داده ها را فراموش کنید. با پیشروی پلتفرم‌هایی مانند Google Display Network، می‌توانید فقط با چند مرحله ساده تبلیغات خود را به سرعت در سراسر صفحه نمایش دهید.

رقص شخصی سازی

راز آشکار بازاریابی دیجیتال؟ شخصی سازی کلید قلب مخاطب است.

در واقع، 71 درصد از مصرف‌کنندگان در واقع از شرکت‌ها انتظار دارند که تعاملات شخصی‌سازی شده را ارائه دهند، و 76 درصد در صورتی که تجربه آن‌ها نباشد، ناامید می‌شوند.

استفاده از هدف‌یابی متنی برای ایجاد تجربیات شخصی‌سازی‌شده‌تر، راهی عالی برای ارتباط با مخاطبان و ایجاد یک رابطه طولانی‌مدت برای یک سفر خرید تکراری است.

افزایش فروش با دقت زیبا

تانگوی نهایی هر کسب و کاری مربوط به فروش است و هدف گذاری متنی شما را به آن هدف نزدیک تر می کند.

این در مورد قرار دادن تبلیغ خود در صحنه مناسب است که در آن مخاطبان در حال تشویق هستند، ترافیک بیشتری را به سمت درب مجازی شما هدایت می کنند، و صحنه را برای یک اجرای نمایشی آماده می کنند – یک تبدیل.

تصحیح آینده با آهنگ بدون کوکی

در دنیای امروز، که حریم خصوصی دیجیتال یک عمل سرفصل است، هدف‌گذاری متنی به خط مقدم می‌رود.

از کانون توجه قانونی که کوکی‌ها در آن پیدا کرده‌اند دور می‌زند و عملکردی را ارائه می‌دهد که به قوانین حفظ حریم خصوصی مانند GDPR احترام می‌گذارد و به آرامی با انتظارات مخاطب می‌رقصد.

هرش پاتل می‌گوید: «با از بین رفتن این کوکی، تبلیغ‌کنندگان باید از یک مورد استفاده قدرتمند از زمینه استفاده کنند، که هدف‌گیری مثبت است – برای هدف قرار دادن مقالاتی که با بالای کمپین‌ها همسو هستند و با ارزش‌های محصولات تبلیغ‌شده همسو می‌شوند. ”

قدرت زمینه را با تبلیغات هدفمندی که طنین انداز می شوند و نتایج را ارائه می دهند، باز کنید

برای پرش به هدف گذاری متنی آماده اید؟ با توجه به موضوعاتی که مخاطبان شما را به صحبت می اندازند، شروع کنید.

محل انجام این چت‌ها را مشخص کنید و تبلیغات خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که دقیقاً در کنار محتوایی که مخاطبان شما قبلاً آن را دوست دارند، در صحنه نمایش داده شود. نکته سریع: کلمات کلیدی خود را طوری تنظیم کنید که با موضوعات محتوایی که مخاطبان شما در آن جستجو می کنند مطابقت داشته باشد.

به یاد داشته باشید، هنگامی که تبلیغ شما روی صفحه‌ای قرار می‌گیرد که در حال حاضر علاقه را برانگیخته است، به بخشی از منظره تبدیل می‌شود، نه یک بیلبورد که جلوی دید را می‌گیرد.

دعوت به اقدام جدید

منبع: https://blog.hubspot.com/marketing/contextual-targeting

The pharmaceutical industry is highly regulated, and auditing expired returns helps us meet regulatory requirements. Creators who partook in teespring’s digital merchandise beta were interested in. Lockheed corporation techpros : ultimate technology resource.