4 موضوع برتر برای سرمایه گذاران نرم افزار

در حالی که سرمایه‌گذاران مدت‌هاست از منابع داده‌های سنتی – صورت‌های مالی، گزارش‌های سود و شاخص‌های اقتصادی – استفاده می‌کنند، آنها به طور فزاینده‌ای روی داده‌های جایگزین قرار گرفته‌اند.

استفاده از این داده های جایگزین، سرمایه گذاران را قادر می سازد تا روندهای بازار، احساسات مشتری و رفتارهای خرید را بهتر درک کنند. نمونه‌هایی از داده‌های جایگزین عبارتند از داده‌های کارت اعتباری، محتوای رسانه‌های اجتماعی، داده‌های ماهواره‌ای، و داده‌های بازار نرم‌افزار G2 – مانند احساسات بررسی مشتری، ترافیک قصد خریدار، زمان بازگشت سرمایه، و بسیاری موارد دیگر.

G2 Data Solutions ما را قادر می سازد مشتریان سرمایه گذار برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد سرمایه گذاری های بالقوه در صنعت نرم افزار. داده های G2 با ارائه بررسی های بی طرفانه کاربران، تجزیه و تحلیل رقابتی، بینش در مورد تناسب محصول با بازار، و روندهای بازار، سرمایه گذاران را قادر می سازد تا تصمیمات مبتنی بر داده اتخاذ کنند و فرصت های رشد و موفقیت را شناسایی کنند.

ماه گذشته، ما تیم راه حل های داده در دو رویداد سرمایه گذار شرکت کرد: عقاب آلفاکنفرانس داده های جایگزین در لندن و BattleFin روز کشف در نیویورک.

در آن رویدادها، ما از ملاقات با سرمایه‌گذاران و شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که برای مشتریانمان مهم است، لذت بردیم. در اینجا چیزی است که برای تیم ما برجسته بود:

زمان برای درخشیدن احساسات است

تاکید زیادی بر اهمیت استفاده سرمایه گذاران از منابع داده جایگزین برای تجزیه و تحلیل احساسات برای درک بهتر ترجیحات و رفتارهای مشتری وجود داشت.

  چگونه TSA طنز را در محتوا برای آژانس معروف به تجارت جدی قرار می دهد

از طریق تجزیه و تحلیل متن، سرمایه گذاران می توانند سیگنال ها را از طریق انبوهی از منابع داده متنی، از جمله رسانه های اجتماعی، انجمن های آنلاین، ویدئو و اخبار شناسایی کنند. سرمایه گذاران احساسات را کمی می کنند و آن را با سایر مجموعه داده های ساختاریافته ادغام می کنند تا احساسات بازار را به دست آورند.

G2 Data Solutions صدای خریداران نرم‌افزار سازمانی را از طریق بیش از 2.6 میلیون بررسی معتبر و تأیید شده جلب می‌کند. خریداران نرم افزار نظرسنجی هایی را تکمیل می کنند که به 48 نقطه داده مختلف در بیش از 160000 محصول و خدمات ترجمه می شود. بیش از 130000 فروشنده نرم افزار در سراسر جهان.

این مجموعه داده منحصربه‌فرد شامل داده‌هایی است که از احساسات کاربر، مشاهده الگوهای رفتار خریدار، تغییرات در قیمت‌گذاری، نحوه مقایسه یک فروشنده با رقبای خود و تغییر به تحلیل‌ها پشتیبانی می‌کند.

LLM ها موتور خود را روشن می کنند

در طول چند سال گذشته، مدل‌های زبان بزرگ (LLM) به طور قابل توجهی پیشرفت کرده اند و قابلیت های جدیدی در پردازش داده ها، خلاصه سازی و مدل سازی پیش بینی ارائه می دهند.

این مدل‌ها می‌توانند حجم عظیمی از داده‌های بدون ساختار را مدیریت کنند و بینش عمیق‌تری را در عرض چند ثانیه ارائه دهند. سرمایه گذاران به طور فزاینده ای LLM ها را در انبارهای داده خود ادغام می کنند (به عنوان مثال دانه برف، Databricks).

در طول کنفرانس ها، سرمایه گذاران تاکید کردند که خط بین نقاط داده کمی و کیفی در حال ادغام برای داده های متنی است. در حالی که حاضران موافق بودند که هوش مصنوعی (AI) و LLM ها در حال تغییر نحوه استفاده از داده های جایگزین برای سرمایه گذاران هستند، اکثر آنها موافقند که هنوز اهمیت زیادی از دخالت و نظارت انسانی وجود دارد.

  Quantive's CMO Casey Carey on Building High-Performing Marketing Teams

مجموعه داده های ارائه شده توسط G2 Data Solutions شامل مجموعه ای از متن های بدون ساختار است که مستقیماً از خریداران نرم افزار تهیه شده است. تصور کنید از بازخورد مستقیم مشتریان بهره می‌برید – از جمله مزایا، معایب، دلایل تغییر و موارد استفاده! این متن و بازخورد در مورد محصولات و فروشندگان جداگانه برای تجزیه و تحلیل از طریق هر مدل LLM که انتخاب می کنید آماده است.

تکثیر داده های جایگزین می تواند دشوار باشد

انفجار منابع داده های جایگزین فرصت های زیادی را برای مخترعان ایجاد کرده است، اما چالش های مهمی را نیز در پی داشته است. در حالی که تعداد منابع داده های جایگزین به طور تصاعدی در حال افزایش است، حجم بسیار زیاد می تواند بسیار زیاد باشد و استخراج بینش های معنادار را دشوار می کند.

علاوه بر این، مجموعه داده های جایگزین تقریباً همیشه باید برای موارد استفاده سرمایه گذار تمیز و پردازش شوند. تیم‌های داده سرمایه‌گذاران درگیر تهیه داده‌ها هستند تا بتوان آن‌ها را آزمایش کرد و برای تجزیه و تحلیل استفاده کرد.

حصول اطمینان از تحویل داده‌های پردازش شده تمیز و آماده برای جذب، هسته اصلی محصول ما است. مشتریان Data Solutions می توانند مستقیماً به فید داده ما دسترسی داشته باشند. آیا تیم داده‌های شما با نقشه‌برداری دستی و پاک‌سازی داده‌ها از فروشندگان داده‌های جایگزین گرفتار شده است؟ مجموعه داده های اختصاصی ما شامل نقشه برداری به 1.9 هزار علامت برای شرکت های سهامی عام است!

احراز هویت و اعتماد بسیار مهم است

در عصر امروز، که داده‌ها فراوان است، سرمایه‌گذاران بر روی اطمینان از صحت و قابلیت اطمینان آن داده‌ها تمرکز لیزری دارند. سرمایه گذاران برای تصمیم گیری آگاهانه به داده های قابل اعتماد متکی هستند و هر گونه اختلاف می تواند منجر به عواقب مالی قابل توجهی شود.

  Software Trends 2023: Latest Market Update

نیاز به داده‌های جایگزین قابل اعتماد برای ساخت مدل‌های پیش‌بینی قوی، ارزیابی شرایط بازار و تصمیم‌گیری صحیح سرمایه‌گذاری حیاتی است.

نظرات معتبر هسته اصلی G2 هستند و تیم ما اطمینان می‌دهد که نظرات واقعی و معتبر در سایت ظاهر می‌شوند. همه بررسی های ارسال شده به G2 از طریق یک بررسی دقیق بررسی می شوند فرآیند اعتدال قبل از انتشار آنها سرمایه‌گذاران می‌توانند مطمئن باشند که داده‌های ما از منابع قابل اعتماد – خریداران نرم‌افزار واقعی – تهیه شده است.

اگر سرمایه‌گذار SaaS هستید و می‌خواهید درباره اینکه چگونه Data Solutions می‌تواند به فرآیند سرمایه‌گذاری شما کمک کند، اطلاعات بیشتری کسب کنید، به تیم ما برسید!

منبع: https://learn.g2.com/software-investors-themes

: stocktaking ensures the accuracy of inventory records by comparing the physical count of items with the recorded quantities. Creators who partook in teespring’s digital merchandise beta were interested in. Techpros : innovate, learn & connect ultimate technology resource,trends & insights.