Linktree چیست + 8 مرحله برای تنظیم آن

اگر شما هم مثل من هستید و هدر می دهید دور وقتی زیاد در اینستاگرام هستید، با عبارت “لینک در بیو” به خوبی آشنا هستید. پس چرا به ظاهر همه از URL linktr.ee استفاده می کنند و Linktree دقیقا چیست؟

Linktree چیست + 8 مرحله برای تنظیم آن

در این پست، همه چیزهایی که ارزش دانستن دارد را به شما می گویم که تصمیم می گیرید از Linktree یا جایگزین های آن استفاده کنید. من همچنین به شما توصیه می کنم که چگونه از Linktree برای بازاریابی رسانه های اجتماعی و موارد دیگر استفاده کنید.

اکنون دانلود کنید: کیت + قالب های اینستاگرام رایگان برای کسب و کار

این دقیقاً چیزی است که من در انبار دارم:

Linktree چیست؟

Linktree ابزاری برای ایجاد یک پیوند شخصی شده است که به عنوان یک منو عمل می کند – به عبارت دیگر، صفحه ای که چندین پیوند دیگر را به انتخاب شما فهرست می کند. یک طرح رایگان و یک طرح پولی وجود دارد. افراد معمولاً یک لینک Linktree را در توضیحات پروفایل خود در اینستاگرام، لینکدین، فیس بوک، تیک تاک و سایر شبکه های اجتماعی قرار می دهند. کاربران روی آن کلیک می‌کنند تا به صفحه اصلی، فروشگاه، سایر حساب‌ها و موارد دیگر هدایت شوند.

Linktree با بیش از 40 میلیون کاربر، یک ابزار بسیار محبوب در پروفایل های رسانه های اجتماعی است. من آن را در بایوس اینستاگرام همه افراد از صاحبان مشاغل کوچک گرفته تا افراد مشهور در لیست A مشاهده کرده ام. اگر می خواهید دنبال کنندگان شما به Patreon، صفحه وب تجاری، صفحه تجارت الکترونیک (به عنوان مثال، آمازون، Etsy)، پادکست یا پلتفرم رسانه اجتماعی دیگری بروید، Linktree عالی است.

هنوز گیج هستید؟ محکم نگه دار هنگامی که من شما را در راه اندازی Linktree راهنمایی می کنم، اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

آیا باید از Linktree برای بازاریابی استفاده کرد؟

اگر برای برند خود در رسانه های اجتماعی حضور دارید، توصیه می کنم از Linktree به عنوان یک ابزار استفاده کنید ابزار دیجیتال مارکتینگ، چه سازنده محتوا، چه مالک فروشگاه تجارت الکترونیک یا کار برای یک آژانس بازاریابی.

وقتی از Linktree استفاده می‌کنم، بیشتر از همه از ویژگی‌هایی قدردانی می‌کنم.

ویژگی های Linktree رایگان

زمانی که در حال اجرای یک کمپین بازاریابی هستید، باید سریع حرکت کنید. Linktree به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. همانطور که به زودی خواهید دید، هیچ مانعی برای راه اندازی Linktree وجود ندارد. حتی یک حساب رایگان به شما امکان می دهد به راحتی تمام پیوندهای خود را به یک صفحه Linktree قابل تنظیم و مارک اضافه کنید.

  چرا تیم فروش از رهبران شما متنفر است (و چگونه آن را برطرف کنید)

مطمئناً، نسخه رایگان به شما اجازه نمی دهد که دکمه و سبک فونت را تغییر دهید یا آرم Linktree را پنهان کنید. به نظر من، این مهم نیست، به خصوص برای یک رایگان.

ویژگی های Linktree پولی

اگر در مورد بازاریابی اینستاگرام جدی هستید – یا از فیس بوک، لینکدین، ایکس یا تیک تاک برای ایجاد حضور آنلاین استفاده می کنید – ممکن است به نسخه پولی Linktree نیاز داشته باشید تا بیشترین پاداش بازاریابی را دریافت کنید.

طرح شروع (5 دلار در ماه) از بازاریابی وابسته پشتیبانی می کند. چندین ویژگی دیگر دارد، اما من آن را توصیه نمی کنم.

من با ویژگی های اضافی نسخه Pro (9 دلار در ماه) بسیار بیشتر تحت تأثیر قرار گرفتم. با این گزینه، می‌توانم Linktree را به حساب Google Analytics خود متصل کنم و به مجموعه ویژگی‌های تحلیل داخلی Linktree مانند ردیابی تبدیل و تجزیه و تحلیل مبتنی بر مکان دسترسی داشته باشم.

با این حال، از اینکه در طرح Pro، نتوانستم هیچ یک از داده های تجزیه و تحلیل خود را صادر کنم، ناامید شدم. برای آن، به طرح Premium (24 دلار در ماه) نیاز دارید.

جایگزین های Linktree

جای تعجب نیست که Linktree تنها ابزار لینک در بیو در بازار نیست. من نگاهی به رقبای برتر انداختم تا ببینم آیا آنها خانه های خوبی برای پیوندهای شما خواهند ساخت یا خیر.

بعد

بعدها لینک در بیو برای داشتن چنین نام اصلی باید برنده جایزه شود. به طور کلی، Later در مدیریت رسانه های اجتماعی و اینفلوئنسر مارکتینگ تخصص دارد، و من درباره اینکه چگونه Link in Bio برای تجارت الکترونیک عالی است، چیزهای زیادی شنیده ام. وقتی آن را آزمایش کردم، متوجه شدم که گزینه های سفارشی سازی صفحه رایگان آن بسیار بهتر از آنچه Linktree در طرح رایگان خود ارائه می دهد است.

میلک شیک

با Milkshake، از یک برنامه برای ایجاد یک وب سایت سفارشی که پیوندهای شما را در خود جای می دهد، استفاده می کنید. من شخصاً ترجیح می‌دهم بیشتر از لپ‌تاپ قابل اعتمادم استفاده کنم (تلفن‌ها را برای این کار بسیار ناخوشایند می‌دانم)، بنابراین این برنامه برای من جذابیت زیادی ندارد. همانطور که گفته شد، من ویژگی Milkshake’s Cards را دوست دارم: کاربران می توانند پیوندها را همانطور که در استوری اینستاگرام انجام می دهید ورق بزنند.

به خاطر داشته باشید که من متوجه نشده ام که هیچ جایگزین Linktree در کانال های اجتماعی مردم ظاهر شود.

اگر جایگزین کمتر بدیهی برای Linktree را ذکر نکنم، به شما بدی می‌کنم. اریکا هارتویک، مدیرعامل Big Cat Creative، این را می گوید: انصافاً، این فقط یک صفحه فرود است که مجموعه‌ای از پیوندها در آن وجود دارد. مطمئناً ما به راحتی می توانستیم خودمان را بسازیم.»

وقتی شما وب سایت خود را دارید، هیچ چیز وجود ندارد به خصوص خاص درباره چیستی Linktree مطمئناً، مزایای اضافی دارد، اما اگر از ابزارهای بازاریابی دیگر استفاده می کنید، فایده ای در دریافت آنها از Linktree نمی بینم.

و من فکر می کنم شما موافق باشید. استفاده از ترافیک به آن آسان تر است مال خودت صفحه فرود در مقایسه با لینکتری

این مراحل بسیار ساده هستند، اما من به شما کمک می کنم اولین Linktree خود را بکارید.

در اینجا یک بررسی دقیق تر همراه با اسکرین شات ارائه شده است.

1. سر به Linktree برای ایجاد حساب رایگان شما.

من این کار را روی لپ تاپم انجام دادم، اما آنها یک برنامه نیز دارند. من توصیه می کنم نام کاربری را انتخاب کنید که به یاد ماندنی باشد و به خوبی خوانده شود. نام کاربری شما URL Linktree شما خواهد بود.

صفحه ثبت نام برای ایجاد حساب Linktree شما.

2. اطلاعات مربوط به دسته حساب خود را به Linktree بدهید.

من اینجا مد و زیبایی را انتخاب کردم، اما شما این گزینه را دارید که Entertainment، Business یا حتی Other را انتخاب کنید. اصابت “ادامه هید وقتی انتخاب کردی

صفحه Linktree

3. نوع طرح خود را انتخاب کنید.

من حتی اهمیتی نمی دهم که Linktree به طور خودکار برنامه Pro را به جای رایگان یا Starter توصیه می کند. Pro مملو از ویژگی‌ها است و هزینه خوبی برای شما دارد.

مجموعه ای از طرح های Linktree با گزینه های قیمت گذاری مختلف (رایگان، شروع کننده، حرفه ای و حق بیمه)

4. ظاهر صفحه خود را انتخاب کنید (یا آن را به بعد موکول کنید).

در طرح رایگان، Linktree به من اجازه می دهد یک تصویر نمایه آپلود کنم و از بین حدود هشت موضوع انتخاب کنم. از میان این موضوعات اساسی، هیچ چیز واقعاً برای من قابل توجه نبود – اما هی، آیا به رایگان بودن آن اشاره کردم؟

صفحه سفارشی سازی برای Linktree

5. اولین پیوند جدید خود را اضافه کنید.

پیوند HubSpot بلاگ را در اینجا اضافه کردم تا به شما نشان دهم چگونه انجام می شود.

چگونه با وارد ، یک URL به Linktree خود پیوند اضافه کنید.

6. عنوان، سرصفحه و تصویر کوچک (اختیاری) را اضافه کنید.

گزینه های سفارشی سازی عنوان برای پیوندهای Linktree.

7. هر تعداد لینک که می خواهید اضافه کنید، سپس ببینید Linktree شما چگونه است.

من یک پیوند را برای مرجع بصری در اینجا اضافه کردم، اما اکیداً توصیه می کنم چندین پیوند اضافه کنید. در غیر این صورت، ایجاد Linktree فایده ای ندارد، زیرا به منظور فشرده سازی چندین لینک است.

آنچه کاربران هنگام انتخاب لینک بیو اینستاگرام شما می بینند.

8. URL Linktree خود را کپی کنید یا مستقیماً آن را در حساب رسانه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

برای من بسیار آسان است که URL Linktree خود را کپی کنم و آن را در هر کجا که دوست دارم اضافه کنم. Linktree گزینه های دیگری نیز دارد که در صورت تمایل، فرآیند اشتراک گذاری را ساده می کند. شما همچنین یک کد QR زیبا دریافت می کنید.

راه های مختلف برای افزودن URL Linktree خود در هر کجا که می خواهید.

نکات Linktree برای رشد

نام های مرتبط را برای پیوندهای خود انتخاب کنید. توصیه می کنم هنگام انتخاب عنوان لینک خود مختصر و تشریحی باشید. برای مثال بالا، من از “HubSpot Blog” (اصلی، درست است؟) استفاده کردم. مهمتر از همه، برای ایجاد ظاهری تمیز و حرفه ای، با حروف بزرگ سازگار باشید.

فقط مهمترین پیوندها را درج کنید. بارگذاری بیش از حد روی پیوندها با آنچه Linktree است مخالف است. ماریسا مسیک، بنیانگذار Quill & Co Design، با این موضوع موافق است.

«مردم آن را فراموش می کنند (Linktree است) قرار است به عنوان یک پله برای پیوندهای اصلی شما عمل کند. شما می‌خواهید آن را در سه تا پنج لینک نگه دارید تا مردم احساس ناراحتی نکنند و در نهایت به جایی که می‌خواهید نروند.»

به طور مداوم Linktree خود را زیر نظر داشته باشید. گاهی اوقات صفحه خود را مجدداً مشاهده کنید تا مطمئن شوید که پیوندهای قدیمی، نامربوط یا شکسته در آن وجود ندارد. حتی اگر قصد دارید همیشه پیوندهای یکسانی را نشان دهید، توصیه می کنم هر از گاهی ترتیب را تغییر دهید. به این ترتیب، لینک‌های تنهای پایین‌تر از فهرست، کمی محبت می‌کنند.

  What is Business Casual in 2023? Give Your Office Outfit a Gut Check

مثال های لینکتری عالی

پتسی

اولین نمونه من یک شرکت دسر مستقر در بروکلین نیویورک به نام پتسی است. کسب‌وکاری که کیک‌های رام کارائیب را از مواد باکیفیت درست می‌کند، یک Linktree در بیو اینستاگرام خود دارد.

حساب اینستاگرام پتسی از Linktree استفاده می کند

آنچه که من دوست دارم: Linktree پتسی کوتاه اما شیرین (جناسی) است. این شامل یک دکمه برای سفارش، یک صفحه تماس، و یک لینک به سهامداران است. همچنین به مقاله ای در مجله بروکلین که این شرکت در آن معرفی شده است پیوند دارد.

Patsy's Linktree، با پیوندهایی برای تماس، سفارش و سهامداران.

شان گرت

شان گرت یک تولید کننده محتوا، متخصص مراقبت از پوست و زیبایی شناس ساکن نیویورک است. حساب X آنها دارای یک URL Linktree است که باعث تعامل مخاطبان می شود.

بیوگرافی شان گرت در توییتر با URL Linktree.

آنچه که من دوست دارم: من از توضیحات پیوندهای حاوی اطلاعات قدردانی می کنم. به عنوان مثال، لینک های وابسته به وضوح مشخص شده اند – و حتی درصدها و کدهای تخفیف – بدون اینکه خیلی شلوغ به نظر برسند. شان همچنین پیوندی به محتوای محتوایی که مردم بیشتر به دنبال آن هستند اضافه کرد.

Sean Garette's Linktree با توصیه های محصول و موارد دیگر.

HubSpot

در حالی که ما به دنبال کاربردهای عالی Linktree هستیم، شرم آور است که اینستاگرام HubSpot را نیز بررسی نکنیم.

حساب اینستاگرام HubSpot از Linktree استفاده می کند.

آنچه که من دوست دارم: طراحی Linktree HubSpot با مارک سه راهی طراحی شده است و از همه چیز از نارنجی معروف ما گرفته تا هشتگ مارک دار استفاده می کند. با پیوندهای اجتماعی و الف مقدار زیادی از لینک های محتوا، این یک راه اندازی Linktree بسیار جاه طلبانه است، اما HubSpot می تواند همه چیز را تمیز و قابل اجرا نگه دارد.

Linktree HubSpot با پیوندهای محتوا و پیشنهادات دیگر

حکم نهایی در مورد استفاده از Linktree

اکنون که می دانید Linktree چیست و چگونه کار می کند، آیا باید از آن استفاده کنید زیرا دیگران این کار را می کنند؟ شاید.

راه اندازی Linktree آسان است و گزینه های سفارشی سازی مناسبی دارد، حتی در ابتدایی ترین طرح. چیدمان تمیز است. URL برای بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی قابل تشخیص است و به شما کمک می کند تا ترافیک را بدون نگرانی کاربران در مورد لینک های مشکوک هدایت کنید.

مطمئناً می‌توانید صفحه فرود اشتراک‌گذاری پیوند خود را بسازید، اما زمان بیشتری می‌برد. علاوه بر این، من بسیاری از مارک های بزرگ را با وب سایت های با کیفیت بالا می شناسم و یک Linktree – از آن چیزی که می خواهید بسازید.

منوی اصلی ناوبری با برخی از ویژگی های بسیار خوب با کمتر از 10 دلار در ماه منشعب شده است. با آزمایش طرح رایگان یک سنت ضرر نخواهید کرد، پس منتظر چه هستید؟ شما قادر خواهید بود چندین پیوند پر تاثیر را به طور همزمان با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید و راه های بیشتری برای تعامل با کسب و کار شما و مشارکت در آنچه که شما باید ارائه دهید به آنها ارائه دهید.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در دسامبر 2021 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

دعوت به اقدام جدید

منبع: https://blog.hubspot.com/marketing/how-to-linktree-instagram

At stocktally, we specialize in providing end to end solutions to meet your stock and inventory management needs. Figma explains how its ai tool ripped off apple’s design. Discord techpros : ultimate technology resource.