دستگاه لیوان کاغذی خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل ایران لیوان لیست قیمت 1402 | tgmachine

دستگاه لیوان کاغذی خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل ایران لیوان لیست قیمت 1402 | tgmachine

این دستگاه به حداکثر فضای 30 متری نیاز دارد و می توانید آن را در پارکینگ خانه، حیاط و مکان های دیگر قرار داده و کسب و کار خود را آغاز کنید. امروزه نیاز روز افزون به لیوان کاغذی و منع جهانی استفاده از لیوان های مضر پلاستیکی باعث شده مهندسان به فکر تولید نسل جدید دستگاه لیوان کاغذی بیفتند. این دستگاه در ردیف دستگاه های پرسرعت تولید لیوان کاغذی قرار میگیرد که به طور متوسط توانایی تولید 75 عدد لیوان در دقیقه را دارد. همچنین این دستگاه نسبتاً اندازه های بزرگ لیوان را تولید میکند که این سایزهای لیوان کاغذی بین 6.5 تا 32 اونس می باشد را می تواند تولید کند.همچنین این دستگاه توانایی تولید کاسه‌ی کاغذی را هم دارد.

  • معمولاً برای مصرف نوشیدنی های داغ می بایست از نوع سینگل استفاده شود و برای هر دو مورد یعنی هم داغ و هم خنک، نیاز به لیوان های دابل است.
  • شما می‌توانید اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در مورد هریک از این دستگاه‌ها را، در سایت تجهیز فناوری تهران پیدا کنید و برای خرید آن‌ها اقدام نمایید.
  • این دستگاه ها، برق مورد نیاز خود را از برق خانگی دریافت می کنند و نیازی به تغییر سیم کشی برق ساختمان ندارید.
  • لیوان دو جداره 220 سی‌سی در بسته‌بندی‌های کارتن کاغذی و پلاستیک قابل عرضه و دستگاه لیوان کاغذی در تبریز حتی صادرات است.
  • همچنین در خرید اینترنتی درگیر واسطه نیستید و هزینه ها برای شما بسیار کاهش یافته و درگیر هزینه اضافی نخواهید بود.
  کلاهبرداری شبکه | وبلاگ ست

در صورتی که فضای کافی در منزل داشته باشید پس از استعلام از قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل می توانید کار خود را آغاز کنید. قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی بر اساس برند، میزان قدرت و شرایط کاری مشخص می شود. اگر چه دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف در ایران نیز تولید می‌شوند ولی اغلب دستگاه های تولید این نوع ظروف، محصول کشور کره یا چین هستند. این دستگاه‌ها به صورت دست دوم نیز در بازار موجود می‌باشند و به همین دلیل، قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی نسبتاً متفاوت است.

دستگاه لیوان کاغذی سرعت بالا

از دیگر مزیت های دستگاه لیوان کاغذی می توان به قابل استفاده بودن آن با برق تک فاز اشاره نمود. برق تک فاز و برق خانگی، قابل دسترس تر از سیستم برق کارگاهی و سه فاز می باشند. بنابراین، به راحتی می توان این دستگاه را در خانه مورد استفاده قرار داد و در روز، اقدام به تولید لیوان های کاغذی مختلف نمود. لیوان کاغذی به دلیل آنکه درونش مایعات ریخته می شود جنس آن باید به شکلی باشد که آب به داخل کاغذ نفوذ نکند.

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی دست دوم – ظروف یکبار مصرف

مصرف بالای برق بسیاری از دستگاه های صنعتی سبب شده تا بسیاری از کسب و کارها با مشکل روبرو شوند. یکی از مهمترین مزایای دستگاه تولید لیوان کاغذی این است که مصرف بهینه و کمی دارد و به طور کلی برای کار با این دستگاه نیاز به اتصالات جداگانه برق نخواهد بود و برق خانگی برای این دستگاه کفایت می کند. برق تک فاز مصرف کمتری دارد و این موضوع سبب می شود که درگیر هزینه های اضافی نشوید. شما می توانید به راحتی به واسطه راهنمای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی، برندهای مختلف را شناسایی کنید.

  Learn How To Overcome and Succeed

قالب هایی که سایز آنها به سایز اصلی دستگاه نزدیک نیست باید به صورت دائم تعویض قالب شوند و امکان بازگشت به قالب قبلی وجود ندارد. جعبه دستمال کاغذي کارگاه  لبه گرد فروشندگان و قیمت صنایع هنری و دستی. مجموعه الکاپ بستری را جهت آموزش تولید و همچنین مراحل ابتدائی تعمیرات در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که به صورت کامل مراحل تولید و تعمیرات اولیه دستگاه را آموزش ببینند.