10 بهترین نرم افزار رمزگذاری رایگان برای سال 2024

اطلاعات حساس و شخصی زیادی در اینترنت وجود دارد.

از شماره های تامین اجتماعی گرفته تا آدرس خانه، ایمن نگه داشتن این داده ها نیازی به خرابکاری ندارد. وجود دارد ابزارهای رمزگذاری رایگان که همه انواع داده ها را ایمن نگه می دارد و از چشمان کنجکاو دور نگه می دارد بدون اینکه هزینه زیادی داشته باشد یا باعث شود شرکت ها بودجه خود را از دست بدهند.

در ابتدایی ترین سطح خود، رمزگذاری اطلاعات را به کدی تبدیل می کند که فقط توسط افراد یا اشخاص مجاز قابل رمزگشایی است. این به کاربران کمک می کند که مطمئن باشند اطلاعات آنها بدون توجه به جایی که ذخیره شده است، امن است.

از رمزگذاری می توان برای پنهان ، داده ها در حالت استراحت و انتقال استفاده کرد. داده ها در حالت استراحت معمولاً روی هارد دیسک یا USB ذخیره می شوند. داده در حال انتقال به اطلاعاتی اطلاق می شود که از طریق شبکه های اینترنت، تلفن یا اینترکام منتقل می شوند.

بهترین نرم افزار رمزگذاری رایگان

نرم افزار رمزگذاری از رمزنگاری برای محافظت از محرمانه بودن و یکپارچگی داده ها استفاده می کند. شرکت‌ها برای اطمینان از اینکه فقط طرف‌های خاصی می‌توانند به انواع خاصی از داده‌ها دسترسی داشته باشند و اگر بخشی از یک داده باشند، به این ابزارها اعتماد می‌کنند. رخنه یا نشت امنیتی نرم افزار رمزگذاری اطلاعات استاندارد را می گیرد و به داده های درهم و نامفهوم تبدیل می کند.

لیست زیر شامل نظرات کاربران واقعی از صفحه دسته بندی بهترین نرم افزار رمزگذاری است. توجه به این نکته ضروری است که در چارچوب این لیست، فروشندگان و نرم افزارهایی که آزمایشی رایگان ارائه می دهند نیز رایگان در نظر گرفته می شوند. برای قرار گرفتن در این دسته، یک راه حل باید:

  • از امن بودن داده ها و فایل ها با استفاده از متن رمزی اطمینان حاصل کنید
  • داده ها را در حالت استراحت، داده های در حال انتقال یا داده های در حال استفاده برای رمزگذاری آماده کنید
  • به کاربران امکان می دهد فایل ها و تنظیمات رمزگذاری آنها را انتخاب و مدیریت کنند

*این لیست بر اساس G2 داده‌های جمع‌آوری‌شده در 5 فوریه 2024. برخی از نظرات ممکن است برای وضوح ویرایش شده باشند.

1. MOVEit

MOVEit توسط Progress به سازمان ها کمک می کند تا استانداردهای انطباق با امنیت سایبری سختگیرانه مانند PCI-DSS را رعایت کنند. HIPAA، GDPR و SOC2. این ابزار رمزگذاری یک محیط امن برای فایل های حساس فراهم می کند، در حالی که به راحتی از قابلیت اطمینان فرآیندهای تجاری اصلی اطمینان می دهد. امنیت، کنترل‌های دسترسی متمرکز، رمزگذاری فایل و ردیابی فعالیت مورد نیاز برای تضمین قابلیت اطمینان و انطباق عملیاتی را ارائه می‌کند.

کاربران می توانند با MOVEit با یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه شروع به کار کنند.

  10 Website KPIs Every Performance Marketer Should Track
آنچه کاربران بیشتر دوست دارند:

“این می تواند برای رسیدن به اهداف تجاری شما مفید باشد. اگرچه هنوز به پولیش نیاز دارد، اما ابزاری است که به شما کمک می کند فایل های خود را با رمزگذاری ایمن ایمن نگه دارید. به طور کلی، من قطعاً استفاده از MOVEit را به همه همکارانی که با FTP کار می کنند و باید داده های خود را ایمن نگه دارند توصیه می کنم!

بررسی MOVEit، مونیکا ن.

آنچه کاربران دوست ندارند:

ما قادر به جستجوی پرونده ها بر اساس تاریخ نیستیم. به نظر می رسد این یک موضوع باشد. یکی دیگر از راه اندازی سرور کمی دشوار است. باید با تیم مدیریت مشورت کنید. به طور خاص، یک سیستم عامل Microsoft Server برای نصب MOVEit.

بررسی MOVEit، راج تی.

2. Tresorit

Tresorit یک پلتفرم همکاری محتوایی رمزگذاری شده سرتاسر و با دانش صفر است که به شرکت های دارای امنیت امکان می دهد فایل های خود را با خیال راحت مدیریت، همگام سازی، امضا و اشتراک گذاری کنند. با رمزگذاری فوق‌العاده امن برای ذخیره‌سازی ابری، اشتراک‌گذاری و ذخیره‌سازی فایل رمزگذاری‌شده، و امضای الکترونیکی در سازمان و شرکای خارجی، کاربران می‌توانند مطمئن باشند که همه فایل‌هایشان ایمن و ایمن هستند.

Tresorit یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه را برای کاربران جدید فراهم می کند.

آنچه کاربران بیشتر دوست دارند:

یکی از جنبه های اصلی Tresorit رمزگذاری قوی آن است که رمزگذاری سرتاسری را برای فایل هایی که در سرورهایشان نگهداری می شوند ارائه می دهد. این نشان می دهد که حتی اگر Tresorit بخواهد، آنها نمی توانند به فایل های کاربر دسترسی داشته باشند. فقط کاربر به آنها دسترسی دارد. همچنین، رابط کاربر پسند آن، آپلود، دانلود، و به اشتراک گذاری داده ها را به صورت ایمن آسان می کند.

بررسی Tresorit، دیپاک جی.

آنچه کاربران دوست ندارند:

سازماندهی مجدد فایل ها دردسرساز است. بسیار دست و پا گیرتر و از نظر بصری غیر شهودی از مدیریت فایل ویندوز. تغییر نام. شما باید کلیک کنید، صبر کنید، کلیک کنید، منتظر بمانید، و اغلب هرگز کار نمی کند. برای جابجایی فایل‌ها، باید تمام مسیر را تا دایرکتوری بالا بروید و به زیر پوشه، زیر پوشه و غیره بروید، که واقعاً لازم نیست. همچنین نمی توانید بیش از یک پنجره را باز کنید، که این امر مستلزم پیروی از مسیر ساخته شده Tresorit است.

بررسی Tresorit، رزی اچ.

3. ESET Protect Advanced

ESET Protect Advanced محافظت نقطه پایانی در برابر باج افزارها و تهدیدات روز صفر را ارائه می دهد که توسط امنیت داده قدرتمند پشتیبانی می شود. دارای رمزگذاری کامل دیسک، دفاع از تهدیدات پیشرفته و امنیت سرور است که آن را به یک راه حل امنیتی جامع برای همه اندازه های تجاری تبدیل می کند.

کاربران می توانند با ESET Protect Advanced با یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه شروع به کار کنند.

آنچه کاربران بیشتر دوست دارند:

«استقرار آن ساده است. این به من انعطاف پذیری می دهد تا از طریق Intune استفاده کنم، که برای مدیریت ناوگان دستگاه من حیاتی است. دانستن اینکه می‌توانم همه چیز را از یک داشبورد ساده مدیریت کنم، به من آرامش می‌دهد.»

بررسی پیشرفته ESET Protect، نوید پی.

آنچه کاربران دوست ندارند:

اگر مشکلی در نصب، عملیات سرویس، به‌روزرسانی‌ها و غیره وجود داشته باشد، باید برای کاربر نهایی بیشتر قابل مشاهده باشد.

بررسی پیشرفته ESET Protect، استیون اس.

4. HashiCorp Vault

HashiCorp Vault از داده های حساس در ابرها، برنامه ها و سیستم ها محافظت می کند. با رمزگذاری داده‌های حساس در حین انتقال، زره بیشتری در برابر قرار گرفتن در معرض داده‌ها برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند، زیرا اتصالات قابل اعتماد بین سرویس‌ها را تضمین می‌کند.

  LinkedIn Analytics: Leveraging Performance to Perfection

HashiCorp Vault یک طرح رایگان با ویژگی های محدود ارائه می دهد.

آنچه کاربران بیشتر دوست دارند:

“قابلیت رمزگذاری فایل ها و مدیریت بارها ستودنی است. توانایی ایجاد بخش های متناسب با انواع اسناد خوب است. انعطاف پذیری آن فوق العاده ارزشمند است. HashiCorp Vault به عنوان یک ابزار قدرتمند برای ایمن سازی اطلاعات حساس است.

نقد و بررسی HashiCorp Vault، تیموتی سی.

آنچه کاربران دوست ندارند:

«برخی کاربران ممکن است راه اندازی و پیکربندی را چالش برانگیز بدانند، به ویژه برای موارد استفاده پیچیده تر. علاوه بر این، برخی از کاربران ممکن است مدل قیمت گذاری را کمی گران بدانند، به خصوص برای تیم های کوچکتر یا سازمان هایی با بودجه محدود.

نقد و بررسی HashiCorp Vault، دانیل اس.

5. NordLocker

NordLocker یک پلت فرم ذخیره سازی ابری رمزگذاری شده برای ذخیره، اشتراک گذاری و مدیریت امن داده های تجاری است. کاربران می‌توانند از طریق یک انبار فایل خصوصی در وب یا در برنامه‌های دسکتاپ و موبایل به فایل‌های خود دسترسی داشته باشند.

NordLocker یک آزمایش رایگان 30 روزه را برای کاربران جدید ارائه می دهد.

آنچه کاربران بیشتر دوست دارند:

چیزی که من در مورد NordLocker بیشتر دوست دارم این است که داده های شخصی را به طور موثر پنهان می کند و فضای دیجیتالی ایمن را تضمین می کند. همچنین کار بسیار خوبی برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین انجام می دهد، و من از این که اجازه دسترسی نامحدود به اینترنت را می دهد قدردانی می کنم.

بررسی NordLocker، کریستینا پی.

آنچه کاربران دوست ندارند:

«وقتی فایل‌های جدید آپلود می‌شوند، کاربران مطلع نمی‌شوند. همه چیز تقریباً خوب بود، فقط برخی از پوشه ها به دلیل نمادهای موجود در نام پوشه نمی توانند بارگیری شوند.

بررسی NordLockerکاربر تایید شده در بانکداری سرمایه گذاری

6. هیمدال

هیمدال مجموعه ای چند امنیتی با قابلیت های تشخیص و پاسخ پیشرفته، مدیریت نقطه پایانی، شکار تهدید و حفاظت از رمزگذاری است. این ویژگی ها با هم، مشتریان را در برابر حملات سایبری ایمن می کند و اطلاعات حیاتی و مالکیت معنوی را ایمن نگه می دارد.

کاربران می توانند با استفاده از آزمایش رایگان 30 روزه Heimdal شروع به کار کنند.

آنچه کاربران بیشتر دوست دارند:

Heimdal ماژول‌های مختلفی را در محصول خود ارائه می‌کند، اما می‌توانید آن‌ها را هر طور که دوست دارید ترکیب و مطابقت دهید تا مجبور نباشید برای چیزی که استفاده نمی‌کنید پولی بپردازید. همچنین مدیریت و پیاده سازی بیشتر چیزها بسیار آسان است.»

بررسی هایمدال، کریستین اس.

آنچه کاربران دوست ندارند:

خدمات دفاعی بدافزار آنها را شامل نمی شود. اگر اشتراک مادام العمر برای آن ارائه شود، دوست دارم.»

بررسی هایمدال، جرمیا ای.

7. Enigma Vault

Enigma Vault یک ابزار رمزگذاری است که داده ها را در هر شکل و اندازه رمزگذاری و رمزگذاری می کند. خزانه داده این امکان را برای کاربران فراهم می کند که داده های رمزگذاری شده را جستجو و بازیابی کنند، در حالی که صندوق فایل فایل ها را از کیلوبایت تا گیگابایت رمزگذاری و ذخیره می کند.

کاربران می توانند بسته ها و بسته های مختلف Enigma Vault را با یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه امتحان کنند.

آنچه کاربران بیشتر دوست دارند:

آنچه من در مورد Enigma Vaults بیشتر دوست دارم رمزگذاری و رمزگذاری داده ها است. همچنین من بهترین تجربه را با کارت های پرداخت خود داشته ام و علاوه بر آن فایل ها را از کیلوبایت تا گیگابایت رمزگذاری و ذخیره می کند. من فکر می کنم که این کاملاً چشمگیر است.»

نقد و بررسی Enigma Vault، آشیر س.

آنچه کاربران دوست ندارند:

در صورت امکان، سعی کنید از گزینه اشتراک‌گذاری/کاشت‌گذاری صفحه، مشابه نتفلیکس، که در آن پخش و اسکرین شات در دسترس نیست، محافظت کنید.

  9 Pivotal Marketing Trends to Watch in 2024, According to Experts

نقد و بررسی Enigma Vault، نوین ع.

8. AES Drive

AES Drive ابزاری با کاربری آسان است که فایل‌ها را همیشه و با استفاده از تکنیک‌های استاندارد صنعتی به‌طور امن روی دیسک رمزگذاری می‌کند. فایل های رمزگشایی شده هر زمان که نیاز باشد در دسترس هستند.

می توانید نسخه شروع AES Drive را به صورت رایگان دانلود کنید. دو گزینه دیگر با نسخه آزمایشی رایگان در دسترس هستند.

آنچه کاربران بیشتر دوست دارند:

سهولت استفاده با AES Drive چیزی است که من آن را تحسین می کنم. این فایل های شما را با استفاده از یک مکانیزم رمزگذاری قوی رمزگذاری می کند و در عین حال به شما امکان می دهد به راحتی با فایل های خود به گونه ای کار کنید که گویی از ابتدا رمزگذاری نشده اند.

بررسی AES Driveکاربر تایید شده در فناوری اطلاعات و خدمات

آنچه کاربران دوست ندارند:

“گاهی اوقات کمی بیش از حد ایمن است و می دانم که ممکن است منطقی نباشد، اما اگر قرار باشد رمز عبور خود را گم کنم یا فراموش کنم، برای دیدن فایل های رمزگذاری شده کار بسیار سختی خواهم داشت.”

بررسی AES Driveکاربر تایید شده در نرم افزار کامپیوتر

9. آکرا

آکرا رمزگذاری سریع و در سطح میدانی، رمزگذاری قابل جستجو، نشانه گذاری داده ها و پوشاندن داده ها برای ایمن نگه داشتن داده های حساس در پایگاه های داده SQL و NoSQL را ارائه می دهد. این ابزار همچنین از نقض اطلاعات توسط فایروال و IDS جلوگیری می کند، رمزگذاری داده های قابل جستجو را بدون تغییر کد برنامه ارائه می دهد، و با ابر مدرن کار می کند.

مجوز Acra Community Edition برای همه کاربران رایگان است.

آنچه کاربران بیشتر دوست دارند:

آکرا در حصول اطمینان از اینکه مشاغل با قوانین و مقررات مختلف مانند قانون شرکت ها و استانداردهای حسابداری مطابقت دارند، کار خوبی انجام می دهد. در سازمان قبلی من، گردش‌های کاری ارائه شده توسط ACRA را پیاده‌سازی کردیم و به‌شدت از آن سود بردیم.»

نقد و بررسی آکرا، تارون ک.

آنچه کاربران دوست ندارند:

“برای کسانی که رمزنگاری را نمی دانند، ممکن است پیکربندی آن پیچیده باشد.”

نقد و بررسی آکرا، مکس پی.

10. DropSecure

DropSecure با استفاده از الگوریتم های ایمن از حریم خصوصی و داده ها محافظت می کند. در تلاش است تا فناوری نهایی برای ایمن نگه داشتن داده ها باشد، رمزگذاری سرتاسر، آپلود رمزگذاری شده، دانلود رمزگشایی شده، احراز هویت دو مرحله ای، کلیدهای رمزنگاری و انتقال دانش صفر را ارائه می دهد.

کاربران می توانند DropSecure را از طریق یک آزمایش رایگان امتحان کنند.

آنچه کاربران می گویند:

“نماینده خدمات مشتری در نحوه استفاده از DropSecure برای نیازهای وکالتم بسیار پاسخگو بود. او به سوالات من پاسخ داد و سپس نحوه استفاده از DropSecure و اجزای خاص آن را به من آموزش داد. همانطور که گفته شد، اگر کسی بتواند پوشه ها را در DropSecure آپلود کند مفید خواهد بود.

بررسی DropSecure، چارلز جی.

برای چت با G2s Monty-AI کلیک کنید

داده های خود را به هر قیمتی امن نگه دارید.

ابزارهای موجود در این لیست این امکان را برای همه شرکت‌ها فراهم می‌کند تا از اطلاعات شخصی در برابر تهدید نقض داده محافظت کنند – صرف نظر از بودجه. مهم نیست از چه نوع اطلاعاتی می‌خواهید محافظت کنید، گزینه رایگانی را پیدا کنید که هکرها را دور نگه می‌دارد و به شما و تیمتان آرامش خاطری را که شایسته آن هستید ارائه می‌کند.

در مورد چگونگی بیشتر بدانید رمزگذاری انتها به انتها اطلاعات حساس را هنگام انتقال از یک دستگاه به دستگاه دیگر ایمن نگه می دارد.

منبع: https://learn.g2.com/free-encryption-software