5 ابزار دیجیتال مارکتینگ برای سال 2024 برای افزایش ROI شما

ارزش بازار نرم افزار دیجیتال مارکتینگ 60.3 میلیارد دلار است. و انتظار می رود که در دهه آینده با نرخ رشد سالانه مرکب 15.5 درصد رشد کند.

با وجود انبوهی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در بازار، انتخاب ابزارهای مناسب می تواند کاری دلهره آور باشد.

با این حال، سرمایه گذاری بر روی بهترین ابزارها برای تقویت تلاش های بازاریابی دیجیتال و کمک به شما برای ایستادن در برابر رقابت اجتناب ناپذیر همتایانتان ضروری است. همانطور که در نظرسنجی انجام شده توسط اینفلوئنسر مارکتینگ نشان داده شده است، رقابت امروز یک چالش مهم برای 27.1 درصد از بازاریابان دیجیتال است. هاب.

بنابراین از چه ابزارهایی باید برای به دست آوردن لبه استفاده کنید؟

شما نیازی به صرف زمان برای تحقیق در مورد بهترین ابزار ندارید. در این مقاله، پنج ابزار دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی می‌کنم که می‌تواند تلاش شما را افزایش داده و به شما برتری در رقابت بدهد.

5 ابزار بازاریابی دیجیتال برای رسیدن به نتایج بهتر

در اینجا پنج ابزار دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که به حوزه های مختلف بازاریابی دیجیتال می پردازد.

آنها از ابزارهایی که سرعت وب سایت را افزایش می دهند تا ابزارهایی برای بهبود صفحات فرود و بهبود تجربه کلی کاربر را شامل می شوند.

1. TinyImage

TinyImage یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که باید روی آن سرمایه گذاری کنید. این ابزار فشرده سازی تصویر است که اندازه تصاویر PNG و JPG آنلاین شما را بیش از 75 درصد کاهش می دهد.

لازم نیست نگران امنیت فایل های تصویری حساس نیز باشید. TinyImage از یک اتصال SSL رمزگذاری شده امن 256 بیتی استفاده می کند. همچنین تصاویر شما را ظرف چند ساعت پس از آپلود حذف می کند.

چگونه TinyImage می تواند ROI بازاریابی دیجیتال شما را بهبود بخشد؟

تصاویر با اندازه بزرگتر پهنای باند زیادی را اشغال می کنند که زمان بارگذاری را برای بازدیدکنندگان شما کاهش می دهد.

تحقیقات Digital.com نشان می‌دهد که ۲۱ درصد از خریداران آنلاین از صفحات با بارگذاری کند ناراضی هستند. اگر یک صفحه به اندازه کافی سریع بار نشود، نیمی از آنها سبد خرید خود را رها می کنند.

این برنامه برای آژانس هایی که خدمات توسعه برنامه سفارشی ارائه می دهند بسیار مفید است. این به آنها کمک می کند تا تصاویر را در چند ثانیه فشرده کنند و برنامه ها را به بارگذاری سریع برای مشتریان خود تبدیل کنند.

  دنیا چه چیزی به ما بدهکار است؟

از TinyImage استفاده کنید:

 • فشرده سازی تصاویر بدون افت کیفیت
 • اندازه فایل تصاویر فشرده شده را مقایسه کنید تا مطمئن شوید که اندازه فایل بهینه را دارید
 • با فشرده سازی چندین تصویر در یک حرکت در زمان صرفه جویی کنید

قیمت

2. Sprout Social

Sprout Social یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی رسانه های اجتماعی در بازار است. این به شما کمک می کند تا تمام جنبه های حضور اجتماعی خود را مدیریت کنید.

می توانید عملکرد پست ها و حلقه های خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بهترین حلقه های اینستاگرام را برای جاسازی در وب سایت خود بیابید. همچنین، شما همچنین می توانید رقبای خود را زیر نظر داشته باشید، مکالمات با مخاطبان خود را مدیریت کنید، و موارد دیگر.

Sprout Social تلاش های بازاریابی رسانه های اجتماعی شما را افزایش می دهد. و طبق تحقیقات، بازاریابی موثر رسانه های اجتماعی منجر به فروش بالاتر برای 55٪ از مشاغل می شود.

کارهایی که می توانید با Sprout Social انجام دهید:

 • عملکرد کمپین های خود را تجزیه و تحلیل کنید و بینش هایی در مورد زمینه های بهبود پیدا کنید
 • روندها و فرصت های فعلی برای تعامل با مخاطبان هدف خود را از طریق گوش دادن اجتماعی کشف کنید
 • پست ها را در چندین پلتفرم برنامه ریزی و منتشر کنید

قیمت

 • استاندارد: 249 دلار در ماه
 • حرفه ای: 399 دلار در ماه
 • پیشرفته: 499 دلار در ماه

شرکت، پروژه: سفارشی

3. Zendesk

پشتیبانی مشتری نقش مهمی در ایجاد تجربه مشتری بهتر برای فروشگاه تجارت الکترونیک شما و بهینه سازی تلاش های بازاریابی دیجیتال شما ایفا می کند.

و Zendesk یکی از بهترین ابزارهایی است که می توانید برای اطمینان از ارائه پشتیبانی شخصی مشتری استفاده کنید.

چت ربات هوش مصنوعی، چت زنده، سیستم فروش بلیط میز کمک و راه حل های دیگر به شما کمک می کند تا پشتیبانی فوری و درستی از مشتری ارائه دهید.

چرا این یکی از بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ برای افزایش ROI شماست؟

Zendesk با پیشنهادهای مالکیت کم هزینه خود به ایجاد سرنخ، فروش و ثبت نام برای مشتریان خود کمک کرده است.

چگونه Zendesk می تواند به کسب و کار شما در دستیابی به نتایج بازاریابی بهتر کمک کند:

 • این یک ربات چت مبتنی بر هوش مصنوعی و چت زنده ارائه می دهد که فوراً به سؤالات مشتریان پاسخ می دهد.
 • این نرم افزار گزارش گیری و تجزیه و تحلیل مناسب را ارائه می دهد که به شما کمک می کند بینش در زمان واقعی کسب و کار خود را بدست آورید.
  9 Actions You Can Take To Get Better Content Results Without Spending More

قیمت

 • رایگان: 0 دلار
 • راه افتادن: 19 دلار در ماه
 • تیم سوئیت: 55 دلار در ماه
 • رشد سوئیت: 89 دلار در ماه
 • سوئیت حرفه ای: 115 دلار در ماه

سوئیت اینترپرایز: به آنها دست دراز کنید

4. احرف

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی برای هر استراتژی بازاریابی دیجیتال مهم هستند. و Ahrefs یکی از بهترین هایی است که وجود دارد. این به تقویت استراتژی های SEO شما برای بهبود دید و رتبه بندی وب سایت شما در SERP کمک می کند.

این فقط یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی نیست، بلکه یک مجموعه ابزار سئوی همه در یک است که دشواری رتبه بندی کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل می کند، بک لینک دهی را ساده می کند و موارد دیگر.

می توانید از آن برای اسکن وب سایت خود برای مشکلات فنی و سئوی داخلی استفاده کنید که ممکن است باعث کاهش رتبه شما شود.

Ahrefs همچنین به شما این امکان را می دهد که کلمات کلیدی را که رقبای شما برای آنها رتبه بندی می کنند، حفظ کنید و در مورد استراتژی های SEO که آنها اجرا می کنند، بینش داشته باشید.

علاوه بر این، می‌توانید از آن برای دریافت ایده‌های محتوایی استفاده کنید که پتانسیل جذب ترافیک به سایت شما و یافتن پیوندهای احتمالی را از پایگاه داده‌ای با بیش از 14 میلیارد صفحه وب دارند.

Ahrefs همچنین دسترسی به سایر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ رایگان مانند جستجوگر بک لینک و ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی را فراهم می کند

کارهایی که می توانید با Ahrefs انجام دهید تا بازده بازاریابی دیجیتال خود را افزایش دهید

 • کلمات کلیدی برای یوتیوب، آمازون و بینگ پیدا کنید و با استفاده از هوش مصنوعی ایده‌های کلیدی دیگری ایجاد کنید تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید.
 • برای افزایش رتبه SERP و افزایش اعتبار خود، مشتریان احتمالی بک لینک را پیدا کنید
 • پیشرفت سئوی خود را با استفاده از نمودارهای تعاملی تجسم کنید

قیمت

 • ساده: 99 دلار در ماه
 • استاندارد: 199 دلار در ماه
 • پیشرفته: 399 دلار در ماه
  (UPDATE) How to Make a Facebook Business Page That Keeps People Engaged

شرکت، پروژه: 999 دلار در ماه

5. هوتجار

گوگل به وضوح اعلام کرده است که به محتوایی که تجربه صفحه خوبی را ارائه می دهد، پاداش می دهد. Hotjar یکی از بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که می توانید از آن برای به دست آوردن بینش در مورد روش های بهبود تجربه کاربر و همچنین بهینه سازی فروشگاه خود برای تبدیل استفاده کنید.

این نقشه های حرارتی را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای مشاهده فعالیت های بازدیدکنندگان وب سایت خود و شناسایی نقاط اصطکاک استفاده کنید. نقشه های حرارتی به شما نشان می دهد که بازدیدکنندگان شما چگونه حرکت می کنند، کلیک می کنند و اسکرول می کنند.

همچنین می‌توانید رفتار کاربر را در دستگاه‌های مختلف با استفاده از Hotjar مقایسه کنید تا فرصت‌هایی را برای افزایش تبدیل شناسایی کنید.

و اگر تبلیغات ویدیویی را در وب سایت خود یا هر نوع تبلیغ دیگری ارائه می دهید، می توانید نظرسنجی انجام دهید و بازخورد مشتریان خود را جمع آوری کنید تا بدانید چگونه بر تجربه کاربری آنها تأثیر می گذارد.

کارهایی که می توانید با Hotjar انجام دهید تا ROI خود را بهبود ببخشید:

 • ضبط کامل سفر بازدیدکنندگان خود را در سایت خود تماشا کنید تا مشکلات تجربه کاربر را پیدا کرده و برطرف کنید
 • از یک داشبورد به همه داده‌های کاربر از جمله بازخورد، معیارها و ضبط‌های جلسه دسترسی داشته باشید
 • به طور خودکار نظرسنجی های مرتبط را با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد کنید و گزارش های خلاصه خودکار پاسخ ها را دریافت کنید

قیمت:

 • پایه ای: رایگان
 • به علاوه: 39 دلار در ماه
 • کسب و کار: 99 دلار در ماه
 • مقیاس: 213 دلار در ماه

از امروز شروع به استفاده از بهترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال کنید

اگر می خواهید ROI خود را افزایش دهید، استفاده از ابزارهای بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است. و اینها 5 بهترین ابزار موجود در بازار هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

همه آنها جنبه های مختلف بازاریابی دیجیتال را ارائه می دهند، اما با اهداف مشابه – بهبود تعامل مخاطب، ایجاد تبدیل و به حداکثر رساندن تلاش های بازاریابی شما.

ادامه دهید و به آنها فرصتی بدهید تا تلاش‌های بازاریابی دیجیتال شما را به سطح بالاتری برسانند و بازگشت سرمایه خود را افزایش دهند.

منبع: https://www.digitalmarketer.com/blog/5-digital-marketing-tools-for-2024/

Advantages of overseas domestic helper.